Dzień Dziecka w Rytej Górce "STRAŻACY DZIECIOM 2"

Utworzono dnia 16.06.2018

10.06.2018r druhowie z OSP w Rytej Górce na czele z Prezesem Jackiem Sową,we współpracy z OSP na Wyrębach i OSP Nozdrzec zorganizowali po raz drugi piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Atrakcje, z których mogły dzieci skorzystać, to min.: zamek dmuchany, kulki, gra w piłkę, konkursy, zabawy z DJ Krzysztofem, pokaz ratownictwa przeciwpożarowego (podnośnik koszowy) smakołyki, kiełbaski ale największe zainteresowanie miała Pani Lidka, która wyczarowywała  pędzlem różne śmieszne wzorki na twarzyczkach dzieci. Można było zmierzyć ciśnienie oraz wysokość cukru we krwi. Do Rytej Górki przybyły całe rodziny, również z okolicznych miejscowości, by wspólnie spędzić miło czas, a pogoda temu sprzyjała, gdyż piękne słońce zachęcało do zabawy. Cała impreza udała się dzięki ogromnemu zaangażowaniu strażaków, którzy wiele godzin pracy i czasu poświęcili w przygotowaniu tej uroczystości, za co serdecznie im dziękujemy. Do pomocy włączyli się również sponsorzy, bez których trudno byłoby udźwignąć „ciężar finansowy”, a byli to:

Pan Antoni Gromala – Wójt Gminy Nozdrzec
Dr Dariusz Sobieraj – Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego
Pan Stanisław Kruczek – Radny Sejmiku Podkarpackiego
Pan Marek Owsiany – Radny Powiatu Brzozowskiego
bryg. mgr inż. Marek Ziobro – komendant PSP Brzozów
Panowie Jerzy i Jacek Majda – Tartak Majda
Pan Ryszard Szarek – firma „Sznurtex”
Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Wesołej
Pan Dariusz Kowalski – firma „Multidom”
Pan Piotr Woźniak, Pan Tomasz Skiba, Koło Wędkarskie „Brzana” z Nozdrzca
Pan Piotr Gratkowski – Piekarnia Racławówka
Firma Cyber Max sc., Delikatesy Centrum w Błażowej, Firma „REN” z Zaczernia
Masarnia Brzozów – Marcelina i Jan Wacławscy, Pan Adam Toczek
Pan Tomasz Siekaniec PHU „Budmet” S.C.
Wśród zaproszonych Gości, byli:
Pan Stefan Pinderski – Radny Gminy Nozdrzec
Pan Stanisław Potoczny – Przewodniczący Rady Gminy Nozdrzec
Pan Józef Gratkowski – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Wesołej

Za wsparcie i pomoc przy organizacji dnia dziecka wszyscy otrzymali podziękowania, które wręczył Prezes OSP w Rytej Górce dh Jacek Sowa. Jeszcze raz gorące podziękowania organizatorom i sponsorom za wspaniałą zabawę, miłe spotkania w gronie przyjaciół, znajomych, sąsiadów. DZIĘKUJEMY.
                                                                                                                                                                   Maria Starzak

Utworzono dnia 16.06.2018, 22:39