Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Klasy VII

Utworzono dnia 11.06.2018

W dniu 21 maja 2018r sześcioro uczniów z klasy VII naszej szkoły, wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego pod hasłem ,,I like English’’. Zmagania językowe odbyły się w Szkole Podstawowej w Łubnie, gdzie o najwyższe miejsce walczyło 12 osób. Konkurs został przygotowany przez p. Monikę Zielińską oraz p. Agnieszkę Pęcherek. Na rozwiązanie 19 zadań o różnym stopniu trudności uczestnicy mieli 1 godzinę zegarową. Następnie wszyscy udali się na drugie śniadanie, podczas którego mogli uzupełnić braki energii wykorzystanej na udzielanie odpowiedzi. Uczniowie mieli także sporo czasu aby się ze sobą zapoznać oraz podzielić swoimi spostrzeżeniami. Ciekawym akcentem były również wpisy do kroniki konkursów z języka angielskiego. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły w Łubnie oraz p. Monice za miłą atmosferę, ciepłe powitanie jak również smaczny poczęstunek który wzmocnił wszystkich uczestników i dodał sił w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników.

Wyniki konkursu:

I miejsce  - Szymon Kozdraś  (SP Nr 2 w Wesołej)

II miejsce  -  Bartosz Morawski  (SP Nr 2 w Wesołej)

III miejsce  - Sandra Chromiak  (SP w Łubnie)

IV miejsce  -  Michał Steliga  (SP w Łubnie)

V miejsce  -  Laura Kopacka oraz Sylwia Surma  (SP w Łubnie)

Pozostali uczestnicy:

Klaudia Mierzwa  (SP w Łubnie)

Daniel Koczkodan – Baranowski  (SP w Łubnie)

Julia Świst  (SP Nr 2 w Wesołej)

Izabela Osip  (SP Nr 2 w Wesołej)

Patrycja Wrona  (SP Nr 2 w Wesołej)

Michał Szurlej  (SP Nr 2 w Wesołej)

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody książkowe oraz przybory szkolne. Serdecznie dziękujemy za liczny udział oraz wysiłek włożony w przygotowanie się do konkursu. Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zmaganiach!

mgr Agnieszka Pęcherek

Utworzono dnia 13.06.2018, 22:31