Utworzono dnia 17.07.2018

Uroczystość  zakończenia roku szkolnego w naszej szkole rozpoczęła się mszą świętą w kościele parafialnym w Ujazdach, 22 czerwca 2018r. Po mszy, uczniowie, nauczyciele oraz rodzice udali się do szkoły, gdzie odbyła się druga część uroczystości. Wszyscy zgromadzeni na szkolnym korytarzu odśpiewali hymn narodowy, a przedstawiciele klasy VII Iza oraz Szymon ,odczytali kilka słów pożegnalnych dla całej społeczności szkolnej na okres wakacji. Było to jednocześnie pożegnanie naszego Księdza Katechety, który zgodnie a wolą kurii biskupiej został przeniesiony do innej placówki, aby tam kontynuować swoją posługę katechetyczną. Księdza Bartłomieja żegnaliśmy kwiatami oraz koszem słodkości, który wręczyły mamy naszych uczniów, należące do Rady Rodziców. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor, który w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę i gratulował wyników w nauce. Kolejnym punktem apelu, było wręczenie świadectw z czerwonym paskiem i nagród za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Na pochwały i wyróżnienia zasłużyli także ci, którzy odnieśli sukcesy naukowe, artystyczne i sportowe w konkursach szkolnych oraz pozaszkolnych, godnie reprezentując naszą szkołę w środowisku lokalnym. Po części oficjalnej, uczniowie rozeszli się do klas, aby tam otrzymać świadectwa z rąk swoich wychowawców.

Wszystkim uczniom życzymy zasłużonego odpoczynku i słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

mgr Agnieszka Pęcherek